Termíny závodů, aktuality

Opět vás všechny zveme na 4. a 5. závod 3. Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2021, které startují v sobotu a v neděli, 19. a 20. 6. Program opět tradiční, v sobotu večer posezení u grilu.


Vážení přátelé, soupeři, kolegové a kamarádi, zveme vás na 2. a 3. závod 3. Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2021, do Kempu Ejpovice, naší domovské lokality. Připravili jsme si pro vás nové vychytávky a jistě se nikdo nudit nebude. Program je tradiční, to znamená v sobotu, 5. června, zhruba v 9:45 rozprava a v 10 hodin start do sekcí. Po skončení závodu bude následovat společenský večer. Mnozí z vás už máte zajištěné ubytování, protože hned v neděli, 6. června startuje další závod. Oba závody jsou samostatné a je také možné odjet jen jeden. Pro případnou kontrolu si přivezte s sebou potvrzení o očkování proti Covidu nebo negativní test. Přijeďte všichni, moc se na vás těšíme a čeká na vás mnoho legrace i adrenalinu.


11. 4. 2021

Přátelé, soupeři, kolegové, z důvodu vládních opatření proti šíření Coronaviru jsme nuceni zrušit 1. a 2. závod 3. Mistrovství České republiky v kempu Ejpovice. Pokud nám to situace a vláda dovolí, zahájíme sezónu původně 3. závodem, 15. 5. v Mariánských Lázních.


8. 4. 2021

Vážení přátelé, protože Kemp Ejpovice zahajuje sezónu až v květnu a další ubytovací služby ještě nefungují, rozhodli jsme se oba závody zkrátit na polovinu (2 sekce) a odjet oba závody v sobotu 17. dubna. Jde nám o to, aby ti co přijedou a odstartují dostali za každý start 3 bonusové body. Z důvodu vládních opatření proti šíření Coronaviru jsme nestihli brigádu, takže pojedeme na syrových sekcích, ale jistě tuto mimořádnou situaci pochopíte. Přijeďte všichni, moc se na vás těšíme.