Termíny závodů, aktuality


!!!! POZOR, změna lokality. 2. závod 4. MČRRCTT v sobotu, 7. května se pojede v kempu Ejpovice, závod v Mariánských Lázních je zrušený. Kemp už plnohodnotně funguje, takže vše proběhne hladce. Těšíme se na vás v naší domovské lokalitě.


Vážení přátelé, soupeři, kolegové, kamarádi a diváci, zveme vás na start 1. závodu seriálu 

4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY RC TRUCK TRIAL 2022, který se jde 23. dubna v naší domovské lokalitě, v Kempu Ejpovice. Přesto že kemp oficiálně zahajuje provoz až v květnu, základní občerstvení v podobě nealko pití, káva, čaj, opečená klobása, budeme mít k dispozici, takže žízní a hlady neumřeme. Neumřeme ani nudou, protože jsme přes zimu pro vás vybudovali nové vychytávky a pasti, takže o adrenalin a zábavu nebude nouze. 

Zhruba od 8 hodin budou probíhat technické kontroly, +/- v 9:30 rozprava před závodem, v 10 hodin start.

Přijeďte všichni, těšíme se na setkání s vámi. 


Kalendář závodů 4. Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2022


Mistrovství Evropy RC Truck Trial 2022, se jede ve dnech 9. - 11. září 2022 v německém Wlaldashaff.


Další akce mimo seriál mistrovství

sobota, neděle 11. - 12. 6. - slavnostní setkání u příležitosti 10. výročí založení našeho klubu se sponzory a partnery. 

sobota, 17. 9. - BLIND CHALLENGE RC TRUCK TRIAL 2022, závod pro nevidomé               a zrakově postižené.