Výsledky závodů

Výsledky závodů, průběžné a konečné pořadí Mistrovství České republiky a Mistrovství Evropy RC Truck Trial. Vždy klikněte na obrázek.

Výsledky 15. Mistrovství Evropy RC Truck Trial 2023, které se konalo ve dnech 2. a 3. srpna, v rakouském Salzburku. Vzhledem k náročným sekcím byla veliká úmrtnost vozidel, proto všem, kteří měli tu odvahu a odstartovali do závodu patří úcta a respekt. Veliká gratulace patří všem vítězům.


Výsledky 7. závodu a konečné pořadí 5. Mistrovství České republiky RC PLYNTOP Truck Trial 2023. Boje byly opět velmi vyrovnané, sekce extrémní. V každé tabulce, úplně na konci vpravo, jsou konečné výsledky letošního seriálu. Veliká gratulace vítězům.


Výsledky 6. závodu a průběžné pořadí Mistrovství České republiky RC PLYNTOP Truck Trial 2023. Boje jsou místy velmi vyrovnané, takže finální, 7. závod bude velmi napínavý a možná se dočkáme i takzvaného rozstřelu. Opět veliká gratulace vítězům.


Výsledky 5. závodu a průběžné pořadí Mistrovství České republiky RC PLYNTOP Truck Trial 2023. Vpravo vedle jména je pořadí závodu, úplně poslední sloupec vpravo je průběžné pořadí mistrovství. Pro zobrazení klikněte na obrázek. Extrémní náročnost sekcí byla tentokrát násobena i extrémním 35° C vedrem. Všem, kteří přijeli a dokončili závod patří úcta a respekt. 


Výsledky 4. závodu a průběžné pořadí Mistrovství České republiky RC PLYNTOP Truck Trial 2023. Vpravo vedle jména je pořadí závodu, úplně poslední sloupec vpravo je průběžné pořadí mistrovství. Pro zobrazení klikněte na obrázek. 


Výsledky 3. závodu a průběžné pořadí Mistrovství České republiky RC PLYNTOP Truck Trial 2023. Opět veliká gratulace vítězům.


Výsledky 2. závodu letošního seriálu a průběžné pořadí. Soutěžní sekce byly opět svojí náročností extrémní, takže všichni jezdci a všechny modely zaslouží obdiv, bez ohledu na umístění. O to větší gratulace patří vítězům. 

Protože bodovací systém v tabletech nezná 3 bonusové body za start, od druhého závodu s nimi už nebudeme počítat. Pokud někomu budeme škrtat první závod jako nejhorší, škrtneme mu všechny body, i ty 3. 


Výsledky 1. závodu letošního seriálu. Soutěžní sekce svojí náročností nutili auta jezdit proti přírodním zákonům, takže už jen projet všechny 4 sekce bylo svým způsobem hrdinství, bez ohledu na umístění. O náročnosti svědčí i relativně vysoká úmrtnost modelů. Děkujeme všem, kteří přijeli a závodili a gratulujeme vítězům. 

Konečné pořadí 14. Mistrovství Evropy RC Truck Trial 2022


Konečné pořadí 4. Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2022

Konečné pořadí 3. Mistrovství České republiky EMT RC Truck Trial 2021

Konečné pořadí 2. Mistrovství České republiky EMT RC Truck Trial 2020 

Konečné pořadí 1. Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2019